Yeni üye  |  Giriş  

Soruloji.com Telif Haklarıİşbu Sitede yer alan bütün yazılar, grafikler, istatistiki bilgiler ve resimler (“Materyaller”) Soruloji.com tarafından vücuda getirilmiş olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile ilgili sair yasa ve yönetmeliklerden doğan tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları, münhasıran Soruloji.com'e aittir. Sitede yer alan Materyallerin Soruloji.com'in yazılı muvaffakati olmaksızın kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması veya yeniden yayınlanması yasaktır. 

Aynı şekilde Sitenin isim hakkı ve logosu münhasıran Soruloji.com'e ait olup hiçbir surette Soruloji.com'in yazılı muvafakati olmaksızın kullanılamaz, 3. kişi ve kuruluşların kullanımına sunulamaz. 

Site münhasıran Soruloji.com'in kullanımında olup Sitede yer alan herhangi bir unsur diğer bir mecrada veya Internet sitesinde yayınlanamaz veya Soruloji.com'in izni olmadan başka bir internet sitesinden Soruloji.com'in sitesine link verilemez, yönlendirme yapılamaz. 

Soruloji.com tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı ilgili anlaşmalar gereği Soruloji.com'te olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır. 

Üye, siteyi kullanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Borçlar Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, hali hazırda yürürlükte olan ilgili her türlü mevzuat hükümleri ile ileride yürürlüğe girecek olan mevzuata ve Soruloji.com'in Siteye ilişkin olarak yayımlayacağı bildirimlere uymayı kabul eder. Bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Üye'ye aittir. 

Soruloji.com eleştiri ve yorumlara açıktır. Sitemize iletilen tüm eleştiri ve yorumlar Soruloji.com mülkiyetinde olup, pazarlama amacıyla kullanılabilir. 

Turks.Net A.Ş. © 2008  Görüşleriniz bizim için çok önemli!
Soru Sor | Anasayfa | S.S.S. | Gizlilik Politikası | Kullanıcı Sözleşmesi | Telif Hakkı Politikası